הספר

מרתק…..קרא על תוכנו של הספר !!!

"קמיע קבלה" הקמיע ככלי ריפוי וכמגשים משאלות / ד"ר יעקב מנחם


הסודות הטמונים בקמיע היהודי
. סקירה מקיפה בציון הסבר ומקורות למגוון מרהיב של קמעים המעוצבים בנופך אומנותי לכל תחומי החיים:קריירה ופרנסה, הצלחה בעסקים, בריאות, זוגיות, פריון ועוד

למד מה שימושי ומה מתאים עבורך.


 

תוכן הספר:

תולדות המאגיה היהודית: המטה של משה, נחש הנחושת, מזוזה, תפילין, אבן החכמים, הגולם, השפעה של מאורעות על מקום וסביבה. המאגיה כאמצעי ריפוי ביהדות ובקרב עמים ותרבויות קדומים ועד לימנו.

הקמיע: מטרות השימוש בקמעים, סוגי הקמעים, תוכן הקמיע, כללים ואזהרות, סגנון וניסוח, סמלים ואיורים.

כוחה של המילה הכתובה והמדוברת: שמות הקודש – שם הבורא: יהוה, אהיה, אלהים. כח האותיות, גימטריה, גימטריה קטנה, גימטריה גדולה, האחוריים של המילה, הלפנים של המילה, מילוי המילה, הניקוד.

לחשים, השבעת מלאכים, שמות מלאכים, פולסא דנורא. מציאות הבריאה בכח האותיות, אותיות מרפאות.

שם האדם: האבחון באמצעות שמו של האדם והנומרולוגיה הקבלית.

שימוש תהילים: הסגולות הטמונות בספר התהילים, התפילה, ברכת הרפואה.

הגורל: שימוש בגורלות.

פריסת אותיות: פענוח מסרים באמצעות אותיות רוחשות.

ההילה – צלם האדם: צבעי ההילה ומשמעותם, והאבחון באמצעות צבעי ההילה.

אירידולוגיה: האבחון באמצעות קשתית העין.

טיהור אנרגטי לבית ועסקים.

הטבילה.

החלום.


תקציר מתוך הספר:

"מאז ומתמיד ועד לימנו אלה, האמינו הקדמונים כי העולם מלא בישויות על טבעיות ובכוחות שונים כגון: מלאכים, שדים, רוחות רעות ועין הרע. לגורמים אלו יוחסה עוצמה רבה ואחריות לרבים מהאירועים היומיומיים. על פי האמונה הרווחת, ניתן לשלוט בכוחות אלה ולתעל אותם לאפיקים תועלתיים יותר, הטייתה של המציאות כרצונו של האדם. ולכן מעולם לא פסקו בני אדם לחפש דרכים לשלוט בחייהם ולהגן על עצמם מפני מחלות, מעין הרע , ממזל רע וכו'.

השימוש בלחשים, בהשבעות ובקמעים מסוגים שונים הוא חלק בלתי נפרד מהעולם היהודי, ממקורות לא מבוטלים של הספרות התלמודית והקבלה, ספרות ימי הביניים ובהשפעת תרבויות של עמים אחרים. עיקריה נשמרו באופן מסורתי, מדור לדור וממרחב גיאוגרפי אחד למשנהו, חלקם אף בהתאמה למציאות התרבותית והטכנולוגית המודרנית בת זמננו.

הפריטים בקובץ הקטלוגי שבסוף הספר לוקטו ונאספו ממקורות קבליים ועוצבו בתוספת נופך אומנותי תוך הקפדה על הגרסאות האותנטיים, בצד כל פריט מובא הסבר מפורט ליעילותו ותועלתו של הקמיע והמקורות מהם נאסף.

בספר זה בקשתי לבחון את מקורותיה והתפתחותה של המאגיה ביהדות החל מתקופת המקרא ועד ימנו, אמונות, מנהגים והשימוש המעשי בחפצים מאגיים במגוון תחומי החיים, הקמיע- תוכנו ועוד.
התייחסות רבה הקדשתי לחשיבותן של אותיות ומילים, כתובות ומדוברות במאגיה המעשית.

הספר פותח צוהר ומאפשר הצצה נדירה לעולם הח”ן (חכמת הנסתר) בסגנון קולח ובהיר.
הספר דן באופן מרתק במגוון נושאים נוספים: הסוד הטמון בשמו של האדם, כוח האותיות, נומרולוגיה קבלית, אירידיולוגיה, קריאת הילות, פריסת אותיות, הטלת גורלות, טיהור אנרגטי לבתים ועסקים, סגולות מעשיות ועוד.

מבוא:

"מספר אירועים מכוננים בהיסטוריה היהודית הקדומה הניעו אותי לתהות אחר מקור הסגולות, הקמעים, צירופי השמות, כוח האותיות, האמצעים לכאורה שניתן באמצעותם "למשוך" שפע אלוהי, לצרכים, למאוויים ולכל מה שרק בן אנוש חפץ בו. החל מפריון, זיווג, פרנסה, רפואה ומה לא? ועד להגברת התשוקה, למציאת חן, לכבוש את אהבתה של בת זוג ואפילו כדי למצוא אבידה, שהרי מלומד אני בתפיסה נחרצת ולא אמצעית:

"קרוב ה' לכל קוראיו" ולו רק "לכל אשר יקראוהו באמת" (תהלים קמ"א).

לעתים נדמה היה לי, מבלי להתייחס לרצונות ומאוויים בסיסיים ולגיטימיים כמו: זיווג, פריון, פרנסה, רפואה וכו', שמוזרותם של הרצונות והמאוויים להם משתוקקים בני אדם: למצוא אבידה, לכבוש אהבתה של בת הזוג, להפסיק את דם המחזור, לחדד זיכרון ועד להעתיק ספרים במהירות, כמו גם מוזרותם של האמצעים למימושן והשגתן: עשבים, אבנים, שיקויים, קמעים בצורות ובאופנים לרוב, לחשים, סגולות. כל אלה גובלים בעבודת אלילים ואמונות תפלות, שאין להם מקום באמונה היהודית ובוודאי שלא ברובד האינטליגנציה האנושית, השכל, הרציונאל. על אף שבעידן המודרני ודווקא עם התפתחותה המרשימה של הרפואה הקונבנציונאלית, נוהרים המונים להשיג את מבוקשם בתחומי הרפואה האלטרנטיבית, ההוליסטית, הרוחנית, מיסטיקה, קבלה, לצורך אבחון וטיפול, ואני קובע מניסיוני בפסקנות! אין אבחנה בחתך הסוציוקונומי והאינטלקטואלי של הפונים.

בתחומי האבחון: תופסים להם מקום, פריחה ועדנה קריאת כף היד, חכמת הפנים, אורא סומא (אבחון באמצעות גווני צבעים, המופקים מצמחים וקריסטלים), אירידיולוגיה (אבחון באמצעות קשתית העין), תקשור, קריאת הילות ועוד.

בתחומי הטיפול: תמציות תדרים, פרחי בך, רייקי, טיהור אנרגטי, ביוקנטי, טיהור בתים באמצעות הקטרת קטורת, סגולות, אבנים, קריסטלים, גבישים, עשבים וקמעים נדון ספר קבלה זה.

עיון מעמיק בספרות הקבלה המעשית והעיונית מלמד עד כמה עניפה ומסועפת התשתית שנטמעה מאז לאמונה רווחת, שבכל מה שנקבע ביקום יש מציאות של חיות ותועלתיות לאדם.

התלמוד, חיבור של קונספט שכלתני רציונאלי לא פוסח מלהציג אף הוא מגוון לא מבוטל של אמצעי ריפוי (נעמוד על כך בהמשך), כגון: אבנים, צמחים, לחשים וצירופי אותיות היוצרים מלים, שמות קודש, קודים "צפנים" בעלי תדרים אנרגטיים מרפאים, כמו כאלה שבזכותם ובאמצעותם ניתן להשיג ולממש את מבוקשו של בן אנוש, במגוון תחומי חיי היומיום.

התלמוד והקבלה כאחד מסבירים לשיטתם את האירועים והסמלים המכוננים שאציג בחלקם, וכפי שציינתי עוררו בי תמיהות שהניעו אותי להתחקות ולעמוד על פשרן, כמובא בספרי זה".

עוד מושגים באתר

"שלא יחסר לחמו לעולם",קמע לפרנסה,קמיע לפרנסה,צבעי ההילה,אבחון הילה,ספר קבלה,נומרולוגיה קבלית,שם האדם,תמציות תדרים,קמיע,קמעים,קמעות,האר"י הקדוש,קבלה מעשית,קבלה עיונית,שמות הקודש הסודיים,מציאת זיווג,פרד"ס הסוד היהודי,קמיע פרנסה,קמע פרנסה,קמיע בחירת שמות,קמע בחירת שמות,קמע אהבה,קמיע אהבה,קמיע שפע ופרנסה,קמע שפע ופרנסה,קמע בריאות,קמיע בריאות,סימבוליקה קבלית,קמעות,קמיעות,תורת הקבלה,כוונות קבליות,הכוונות הקבליות,השבעת המלאכים,בעיות בזוגיות,"קבל רינת עמך שגבנו טהרנו נורא",עשר הספירות,"כמו שלהבת האחוזה בגחלת",תיאוסופיה,תורת האלוהות,תיאורוגיה,"לשם ייחוד קודשא בריך הוא ושכינתא",סגולות קבליות,טיפולים הוליסטיים,טיפול בתמציות תדרים,פיתרון חלומות,כח האותיות,פריסת האותיות,פריסת אותיות,קמיעות,סגולות מעשיות,קמיע להצלחה,קמע להצלחה,קמיע לזיווג,קמע לזיווג,קמע לפריון,קמיע לפריון,קמע לטיהור הבית,קמע לטיהור העסק,קמע לטיהור אנרגטי,7 הצ'אקרות,קמיע לטיהור הבית,קמיע לטיהור העסק,קמיע לטיהור אנרגטי,צ'אקרות – מרכזי אנרגיה,ע"ב שמות,קמע לבריאות,קמיע לבריאות,קמע לרפואה,קמיע לרפואה,קמע לשלום בית,קמיע לשלום בית,קמיע הצלחה בעסקים,קמע הצלחה בעסקים,כרית לברית מילה,שמירה לתינוק,שמות הקודש,אבחון צבעי ההילה,ארידיולוגיה,ארידולגיה,אבחון קשתית העין,סוד השופר,פרשת הקטורת,ספר הזוהר,ספר קבלה,ספרי קבלה,מרכזי האנרגיה,אירידיולוג,ארידיולוג,אבחון באמצעות קשתית העין,קמע לבריאות,קמיע לבריאות,מאמרים בקבלה,מרצה לערבי גיבוש והווי,סוד הצבעים בקבלה,שימוש בגורלות,גורלות אחיתופל,כרית ברית מילה,אנא בכח,שמות ע"ב,פירוש חלומות לפי הקבלה